Z miłości do piękna.

Papirus Studio

polska tradycja i nowoczesność

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Od ponad 30 lat zajmujemy się ręczną produkcją opakowań i pudełek. Nasze wyroby są jedyne w swoim rodzaju – staramy się, by były niczym dzieła sztuki: unikatowe i piękne. Robimy je dla Was na specjalne zamówienie. Mamy też w naszym katalogu bogatą ofertę gotowych, przemyślanych w każdym szczególe, wzorów.

Produkcja bez pudła

Pomagamy naszym klientom w pakowaniu. Specjalizujemy  się głownie w produkcji ”szytych na miarę” opakowań. Tworzymy przeróżne pudełka, segregatory, teczki, etui do książek, prezentery, standy, opakowania na wino, obwoluty na płyty CD i płyty winylowe.

Dobre i ładne opakowanie to ochrona produktu przed uszkodzeniem, ale i podpora sprzedaży. Nasze nowoczesne i jednocześnie tradycyjne opakowania ozdobne zachwycają walorami użytkowymi oraz dbałością o najdrobniejsze detale – zdaniem wielu Klientów to prawdziwe arcydzieła. A naszym zdaniem to także skuteczne narzędzia marketingowe.

Jesteśmy firmą elastyczną – przyjmujemy bardzo małe, jak i bardzo duże zlecenia. Posiadamy wydajny i niezawodny park maszynowy, który pozwala nam pracować precyzyjnie i szybko. W dzisiejszych czasach, gdy wszystko pędzi do przodu z zawrotną prędkością – termin wykonania jest równie ważny, co jakość. Opanowaliśmy te umiejętności do perfekcji. Praca jest dla nas pasją, dlatego też angażujemy się w każde zamówienie z taką samą mocą. Naszym priorytetem jest, by produkt końcowy przyniósł klientowi satysfakcję w najwyższym stopniu!

Zamów w Papirusie, a będziesz spać spokojnie

Tak twierdzi wielu naszych klientów. Gdybyśmy mieli opisać się w kilku słowach, byłyby to: precyzyjne wykonanie, świeże pomysły, atrakcyjne ceny. Mamy za sobą tysiące prac, zaufały nam setki klientów. Gorąco zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Tutaj, na stronie jedynie wirtualnie – na zdjęciach – widać efekty naszej pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego showroomu, gdzie prezentujemy nasze możliwości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych – postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i ustalimy szczegóły współpracy.

Zespół Papirus Studio

Nagrody i wyróżnienia

2021

W tegorocznej edycji ART OF PACKAGING 2021 zostały nominowane 3 nasze projekty. Dziękujemy za to ogromne wyróżnienie, które pozwala nam być w gronie najlepszych firm w Polsce z branży opakowań. Czujemy się ogromnie wdzięczni oraz zmotywowani do dalszej pracy. Pragniemy pogratulować wszystkim naszym pracownikom oraz partnerom, którzy przyczynili się do rozwoju naszej rodzinnej firmy.

W tym roku nie udało się zająć pierwszego miejsca, natomiast coroczne nominacje pokazują, że idziemy w dobrym kierunku oraz posiadamy odpowiednie kwalifikacje do postrzegania nas jako autorytetu w branży opakowań.

kategoria:
OPAKOWANIE
FREESTYLE

kategoria:
OPAKOWANIE
SMAKU

kategoria:
OPAKOWANIE
PREMIUM

2020

Nasze opakowanie, zaprojektowane i wyprodukowane dla firmy NALEWKI STAROPOLSKIE, otrzymało w tym roku dwie prestiżowe nagrody XIV edycji ART OF PACKAGING 2020 – nagrodę główną: „Perła wśród opakowań” oraz nagrodę w kategorii Opakowanie Premium Professional. Jest nam tym bardziej miło, że do konkursu zgłoszono ponad pół tysiąca prac, a laur zwycięstwa przypadł właśnie naszej firmie.

„Szukamy wyjątkowych form, wartości użytkowych i sztuki w opakowaniach. Nagradzamy twórcze, designerskie, innowacyjne, marketingowe, technologiczne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, zaspokajające gusta coraz bardziej wybrednych konsumentów” – tak o swoim konkursie napisali jego organizatorzy.

Zwycięskie opakowanie zostało wymyślone w najdrobniejszych szczegółach przez Martę Szumską-Metrycką. Inspiracją dla tej artystycznej koncepcji, modelu i konstrukcji była wizja pięknego starego mebla – szafy, która chroni w swym solidnym wnętrzu drogocenny skarb, skąpany w złotej poświacie wlewającej się tajemniczo do środka. Projekt graficzny naszego Klienta nawiązuje zaś do renesansowej arabeski, którą naniesiono w formie ręcznie zdobionej bordiury.

Nasza dbałość o styl, szlachetność, precyzję i wyrazistość, w połączeniu z detalami tłoczonymi złotem oraz wyborem najwyższej jakości materiałów – podkreśliło wyjątkowość nalewki Premium firmy NALEWKI STAROPOLSKIE.

Dumni z nagrody, dziękujemy Wszystkim, którzy są z nami od lat, i zapraszamy nowych Klientów do współpracy - gdyż pragniemy stworzyć nie tylko drugą czy trzecią Perłę, ale cały ich sznur 🙂

Nasze opakowanie
na Nalewki Staropolskie Premium
to Zwycięzca nagrody Art of Packaging
na najlepszą, najbardziej innowacyjną i zaawansowaną technologicznie kreację roku 2020
Perła wśród opakowań.

Opakowanie Sekcja

Zapraszamy do kontaktu – nie możemy się doczekać Twojego zlecenia!