Z miłości do piękna.

Papirus Studio

polska tradycja i nowoczesność

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Od ponad 30 lat zajmujemy się ręczną produkcją opakowań i pudełek. Nasze wyroby są jedyne w swoim rodzaju – staramy się, by były niczym dzieła sztuki: unikatowe i piękne. Robimy je dla Was na specjalne zamówienie. Mamy też w naszym katalogu bogatą ofertę gotowych, przemyślanych w każdym szczególe, wzorów.

Produkcja bez pudła

Pomagamy naszym klientom w pakowaniu. Specjalizujemy  się głownie w produkcji ”szytych na miarę” opakowań. Tworzymy przeróżne pudełka, segregatory, teczki, etui do książek, prezentery, standy, opakowania na wino, obwoluty na płyty CD i płyty winylowe.

Dobre i ładne opakowanie to ochrona produktu przed uszkodzeniem, ale i podpora sprzedaży. Nasze nowoczesne i jednocześnie tradycyjne opakowania ozdobne zachwycają walorami użytkowymi oraz dbałością o najdrobniejsze detale – zdaniem wielu Klientów to prawdziwe arcydzieła. A naszym zdaniem to także skuteczne narzędzia marketingowe.

Jesteśmy firmą elastyczną – przyjmujemy bardzo małe, jak i bardzo duże zlecenia. Posiadamy wydajny i niezawodny park maszynowy, który pozwala nam pracować precyzyjnie i szybko. W dzisiejszych czasach, gdy wszystko pędzi do przodu z zawrotną prędkością – termin wykonania jest równie ważny, co jakość. Opanowaliśmy te umiejętności do perfekcji. Praca jest dla nas pasją, dlatego też angażujemy się w każde zamówienie z taką samą mocą. Naszym priorytetem jest, by produkt końcowy przyniósł klientowi satysfakcję w najwyższym stopniu!

Zamów w Papirusie, a będziesz spać spokojnie

Tak twierdzi wielu naszych klientów. Gdybyśmy mieli opisać się w kilku słowach, byłyby to: precyzyjne wykonanie, świeże pomysły, atrakcyjne ceny. Mamy za sobą tysiące prac, zaufały nam setki klientów. Gorąco zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Tutaj, na stronie jedynie wirtualnie – na zdjęciach – widać efekty naszej pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego showroomu, gdzie prezentujemy nasze możliwości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych – postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i ustalimy szczegóły współpracy.

Zespół Papirus Studio

Nagrody i wyróżnienia

Papirus Golden Pixel Award
Papirus Art Of Packaging

Zapraszamy do kontaktu – nie możemy się doczekać Twojego zlecenia!